May 23, 2022
Portali Shprehja

Ali Ahmeti ka disa fjalë për ndeshjen Shkëndija-Shkupi (VIDEO)

Ali Ahmeti në emisionin Klan Debat foli edhe rreth ndeshjes së djeshme Shkëndija-Shkupi.

”Fedarata duhet ti respektojë regullat e veta por këtu duhet punuar edhe partitë politike por edhe shteti me tifozë ”Ballistët dhe Shvercerat” të edukohen sepse ata të Manastirit kur vijnë në Shkup me dajak kta të Shkupit kur shkojnë atje priten me dajak. Tek ne po zihen edhe për Liverpoolin zihen edhe për Realin dhe Barcelonën po e tymosin konakun dhe kontaminojnë ambientin me të shara kush ma i mir Messi apo Ronaldo pra tifozllëku ky është, por shpresoj që kjo mos të ndodh më sepse unë vjet e ngrita trofeun në Shkendi, tani në Shkup. Nuk ka politikë këtu”, tha lideri integrist, Ali Ahmeti. /KlanMacedonia/

Tact Watches

Të Ngjajshme

Panele “diellore” që ngarkohen natën: Si funksionojnë?

Shtatë lojtarë do të largohen nga Interi

Raundi i dytë i votimit në seancë plenare për Presidentin e ri të Republikës, duket se do të ezaurohet pa kandidatë

Leave a Comment