February 8, 2023
Portali Shprehja

Ali Ahmeti uron besimtarët për Krishtlindje

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti me rastin e festës së Krishtlindjeve përcjell urimet e sinqerta për shëndet, paqe, begati dhe mirësi pafund në vatrat e juaja familjare.

Të nderuar bashkëqytetarë të besimit ortodoks,

Në këto çaste festive që po i përjetoni pranë më të dashurve tuaj me rastin e festës së Krishtlindjeve, po ju përcjell urimet e sinqerta për shëndet, paqe, begati dhe mirësi pafund në vatrat e juaja familjare.

Qoftë gjithmonë e shtrirë dora e bamirësisë, e pajtimit, e ndihmës ndaj njëri – tjetrit.

Gëzuar!

Të Ngjajshme

Tërmeti vdekjeprurës, Turqia hap dy pika të tjera kufitare me Sirinë

Taravari: Kemi marrëveshje me LSDM-në, nesër ose pasnesër do ta thirri kryesinë e partisë

admin

Mickoski dhe Gashi takohen në Kuvend (VIDEO)

admin

Leave a Comment