January 16, 2021
Portali Shprehja

Ali Ahmetit po intervistohet nga Gjykata Speciale

Në ora 9:30 kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka arritur në objektin e EULEX-it në Prishtinë, për tu intervistuar nga Gjykata Speciale.

Ahmeti përreth dy orë është duke u intervistuar nga Specialja në cilësinë e dëshmitarit. Intervistimi i kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti do të vazhdojë edhe nesër.

 

Të Ngjajshme

Besimtarët katolikë sonte festojnë Buzmin

admin

Maas: Gjermania kërkon zgjidhje për mosmarrëveshjen midis Shkupit dhe Sofjes

admin

Vazhdojnë kontrollet e shtuara në trafik, sanksionohen 226 vozitës në Komunën Qendër

admin

Leave a Comment