February 8, 2023
Portali Shprehja

Alisson Becker bën super gafën, Nunez barazon pas super asistit (Pamjet)

Liverpool-i nuk po kalon një sezon të mirë. Të Kuqtë janë pothuajse jashtë luftës për titull dhe jashtë zonës Champions League në Premier League.

Skuadra e Jurgen Klopp është kthyer në fushë sot për një objektiv tjetër të sezonit siç është Kupa e Anglisë. Të Kuqtë po luajnë në shtëpi me Wolves, në kërkim të një kualifikimi në 1/16-at.

GOLI I WOLVES – VIDEO

Sfida është zhbllokuar në minutën e 26-të me një gol të Guedes, pas një gabimi të pafalshëm të Alisson Becker, i cili i ka dhënë një super asist sulmuesit të miqve.

Në fundin e pjesës së parë ka ardhur kundërpërgjigjja e Liverpool-it. Ka qenë Darwin Nunez ai që ka shënuar për skuadrën e Klopp, pas një asisti magjik të marrë nga Alexander-Arnold.

GOLI I LIVERPOOLIT – VIDEO

.

Të Ngjajshme

Ttrajneri i trajnerëve ndahet nga jeta: ai udhëhoqi Kroacinë e mrekullirave dhe ishte “busulla” e revolucionit!

admin

“Messi e kuptoi menjëherë”, Koeman: Vetëm atij ia pasonte topin

admin

“Askush nuk i afrohet”, Ferdinand: Ja kush është mbrojtësi më i mirë në Premier

admin

Leave a Comment