September 29, 2020
Portali Shprehja

“Allegri ishte shumë afër Inter-it, por…”

Massimiliano Allegri ka qenë një hap larg Inter-it.

Këtë e ka thënë Giovanni Galeone, ish-trajner dhe mësuesi i Allegri-t.

“Ka goditur shtyllën me Inter-in, ka qenë shumë afër, më pas marrëdhënia e Conte-s me klubin është rregulluar”, ka thënë Galeone për Radio Kiss Kiss.

“Conte ka kaluar disa periudha shumë të vështira dhe momente në të cilat ka dhënë deklarata që nuk duhej t’i jepte”.

“Eriksen? Me mua do të luante gjithë jetën dhe mendoj se kështu është edhe për Allegri-n”.

“Mendoj se Conte do të ndryshojë sistemin e lojës për të”.

.

Të Ngjajshme

E PABESUESHME: Mourinho kapet me Lampard, ndërhyn gjyqtari (Video)

admin

“Messi me Guardiola-n? Kemi provuar disa herë, por…”

admin

ZYRTARE: Vjen oferta nga Rusia për Elseid Hysajn dhe Napolin! Orë vendimtare

admin

Leave a Comment