August 2, 2021
Portali Shprehja

Almeda ndan fotot familjare

Vajza e Tolgës dhe Almedës po rritet. Muajin e kaluar aktori turk dhe modelja shqiptare u bënë prindër për herë të dytë. Pritja e tyre e gjatë u shpërblye me ardhjen në jetë të vajzës së tyre Alinës, e cila sot mbushi 40 ditë jetë ku këtë moment e ndau Almeda në rrjetet sociale. Derisa […]

.

Të Ngjajshme

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Këta janë prindërit e Resul Sinanit

admin

Leave a Comment