June 20, 2021
Portali Shprehja

Almeda pranon dhuratat e para për vajzën

Almeda falënderon të gjithë për urimet pas lindjes së vajzës. Dy ditë më parë, çifti i njohur i shoubizit, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë. Bukuroshja shqiptare solli në jetë një vajzë, të cilën ajo bashkë me Tolgën vendosën ta quanin Alina. Për dallim prej shumë të famshmëve, çifti […]

.

Të Ngjajshme

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Deputetja e VV-së ka urimin e veçantë për babain në Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment