December 3, 2020
Portali Shprehja

Alpinistët hasin në një ari, ishte duke e ngrënë një njeri

Ndërsa ecte malet e Karolinës së Veriut në Shtegun e Hazel Creek, vetëm disa milje nga kufiri i Tenesit, grupi i alpinistëve hasën në mbetje trupore të njeriut. Aty pranë, një ari u pikas “duke pastruar zonën”, sipas një njoftimi për shtyp të lëshuar nga parku, shkruan NY Times, transmeton lajmi.net..

Rojet e parkut morën një telefonatë menjëherë pas orës 19:00. të premten, në mënyrë që alpinistët të kthehen në një zonë më të sigurt.

“Personeli arriti në kampingun 82 menjëherë pas mesnatës dhe konfirmoi për një mashkull të vdekur në moshë të rritur”, thanë zyrtarët e parkut, raportoi Charlotte Observer të shtunën.

Autoritetet lokale e kanë identifikuar viktimën si Patrick Madura, 43 vjeç, nga Elgin, Illinois, njoftoi WVLT. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Fitonte 100 mijë dollarë në javë, 10 fakte për Al Capone

admin

Pse derdhja e kripës, ishte një shenjë e keqe në Mesjetë

admin

Të gjithë kujtojnë se janë motra, por këto të dyja janë nënë e bijë

admin

Leave a Comment