December 8, 2022
Portali Shprehja

Alsat: Zbardhet incidenti në Kumanovë

Policia ka zbardhur incidentin e 14 nëntorit në Kumanovë. Jo zyrtarisht mësohet se janë gjetur të gjithë personat e përfshirë në këtë rast dhe janë thirrur në biseda informative.
Sipas burimeve të Alsat, 15 persona banues në lagje të ndryshme të Kumanovës (që dyshohet se i përkasin një tifo grupi të njohur në qytet) kanë pranuar se kanë qenë pjesmarrës në sulmin e organizuar të 14 nëntorit ndaj dy të rinjve shqiptarë.
Nuk bëhen të ditura motivet e veprës dhe as masat e policisë./Alsat.mk

Të Ngjajshme

Si fitoi një lojë falas 9 miliardë dollarë?

Kur pastroni tualetin, harroni KËTË VEND, dhe pikërisht këtu është burimi i baktereve

Teknika kineze e prodhimit të çajit në listën e thesareve jomateriale të UNESCO-s

Leave a Comment