January 17, 2021
Portali Shprehja

Alvaro Morata, thumba Atletico Madridit pas dy golave ndaj Ferencvaros!

Blerja e tij ishte e goditur! Edhe dy gola sot. Alvaro Morata flet me Sky Sport pas 4-1 ndaj Ferencvaros. “E gjithë ajo që kam kaluar në karrierën time për mirë ose për keq tani më duhet, nuk jam më njëzet vjeç.

Tani ajo që duhet të bëj dhe mendoj është t’i jap një dorë ekipit, të bëj të gjitha lëvizjet e mundshme, të kem energji.

Ndihem mirë, pas një periudhe përshtatje kemi gjetur fitoret. Më mirë tani sesa më vonë, tre pikë në Champions League na bëjnë të lumtur. Motivimet janë ato të secilit lojtar: ndihem i dashuruar dhe i dëshiruar.

Këtu kam gjithçka. Unë kam nevojë për këtë dhe gjithashtu kam shumë hapësirë ​​për përmirësim. Nëse vazhdojmë kështu, do të shkojmë larg. Ronaldo? Ai është një shok i shkëlqyeshëm i skuadrës, i bën të gjithë ta duan, i ndihmon të gjithë, flet me të gjithë”.

.

Të Ngjajshme

BARELLAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Bastoni si Beckham, asist 60 metra. Juventusi totalisht i dominuar (VIDEO)

admin

Në Anfield nuk ka gola dhe fitues! Manchester United ruan kreun, Liverpool zbret i treti

admin

Stambolli mban frymën! Mungon vetëm pak nga zyrtarizimi i Ozil te Fenerbahce. Kontrata e tij si “faraonët”

admin

Leave a Comment