October 28, 2020
Portali Shprehja

Amerikani 6-muajsh skion mbi ujë si profesionist i vërtetë

Por, ata kanë mbrojtur vendimin e tyre me fanatizëm, duke insistuar se gjithmonë e përgatisin të birin me veshje të ndryshme mbrojtëse, në rast se diçka nuk shkon sipas planit, transmeton Telegrafi.

Casey dhe Mindi Humpherys nga Utah, nxitën reagime të ashpra, kur gjatë vikendit publikuan videon në Instagram të birit të tyre 6-muajsh Rich duke skijuar në liqenin Powell.

Gjatë një interviste dhënë për GMA, prindërit e tij kanë theksuar se janë krenar për veprimet e tyre, e në veçanti me aftësitë e të birit që nuk frikësohet të skijon mbi ujë dhe të shijoj në maksimum këto momente.

Të Ngjajshme

Familja mbretërore shqiptare pret në jetë princeshën e parë pas shumë vitesh

admin

Vritet polici në Filipine nga një gjel

admin

Shkencëtarët identifikojnë njësinë më të vogël të kohës të matur ndonjëherë

admin

Leave a Comment