February 1, 2023
Portali Shprehja

Analisti: Nëse opozita në zgjedhjet e majit merr më shumë se 10 bashki, unë ulëm në gjunjë dhe u puth këmbët

Në “Ora e Betit” nga Beti Njuma në RTV Ora, analisti Ilir Demalia bëri një zotim lidhur me zgjedhjet lokale në 14 maj.

Ai tha se nëse opozita do të marrë më shumë se 10 bashki në këto zgjedhje, atëherë ai do tu ulet në gjunjë dhe do t’i puthë këmbët.

Demalia: Të bëhet edhe një përleshje dhe luftë, ama të dalë një perosn. Nuk mund të vazhdohet kështu. Është skandal për Shqipërinë.

Unë të garantoj se nëse opozita në zgjedhjet e majit merr më shumë se 10 bashki unë vij këtu dhe ulëm në gjunjë e u puth këmbët.

Të Ngjajshme

Ish-pjesëtari i Wagnerit rus: Ata që refuzonin të luftonin pushkatoheshin, Prigozhin është djall

admin

Një rrugë e Prishtinës të mbajë emrin e Joe DioGuardit

admin

Bie nga ura autobusi i nјë ekipi të futbollit, 4 viktima dhe 29 të lënduar

admin

Leave a Comment