November 27, 2020
Portali Shprehja

Ancelotti, sa elozhe debutimit të James: E prisja përshtatjen e tij, nuk luhet sport tjetër në Angli…

Carlo Ancelotti, trajneri i Everton, vlerëson performancën e James Rodriguez. Kolumbiani luajti nga fillimi, duke u zëvendësuar vetëm në kohën shtesë:

“Ai nuk e kishte problem të përshtatej në Premier League, luan futboll dhe nuk është një sport tjetër. Fusha është e njëjtë kudo, ai duhet të përshtatet me shokët e tij të rinj, duhet të mësojë lëvizjet e shokëve të tij të skuadrës dhe ata duhet të kuptojnë cilësitë e tij.

“Performanca pas katër seancave stërvitore ka qenë e shkëlqyeshme, kjo është ajo që ai mund të bëjë në fushë”.

.

Të Ngjajshme

E PABESUESHME: Zbulohen shifrat qesharake të Rebic dhe Andre Silva. Milani dhe Frankfurt “u tallën” me Fiorentina

admin

Zbulohet premtimi “bom*ë” i Laportës për presidencën e Barçës

admin

Borussia ngre “murin” kundër Real Madridit për Haaland

admin

Leave a Comment