June 3, 2023
Portali Shprehja

Anderson merr 300 mesazhe kërcënuese

Lojtari i Crystal Palace, Joakim Anderson, në më pak se 24 orë ka marrë më shumë se 300 mesazhe fyese, përfshirë edhe kërcënime me vdekje, për shkak të rolit të tij në kartonin e kuq të Darvin Nunez në ndeshjen e mbrëmshme me Liverpool që përfundoi me rezultatin 1 me 1. Tifozët e Reds fajësojnë Andersen për përjashtimin e Nunez, duke thënë se ai provokoi dhe veproi. Disa prej tyre shkuan deri aty sa i dërguan mesazhe me kërcënime me vdekje dhe ofendime. “Kam marrë ndoshta 300-400 mesazhe të tilla mbrëmë. Unë e kuptoj të rrënjosni për ekipin tuaj, por ju gjithashtu duhet të tregoni pak respekt dhe të ndaloni së qeni i dhunshëm në internet”, ka shkruar Andersen dhe ka postuar disa nga mesazhet./Alsat.mk

.

Të Ngjajshme

Kurti në Kuvend: Jepjani mbështetjen Policisë e cila është në vijë fronti me milicinë fashiste

Kuvendi i Kosovës debaton për gjendjen në veri dhe raportet me aleatët

Berlusconi e do Ibrahimovicin, ja përgjigja e këtij të fundit

Leave a Comment