May 16, 2021
Portali Shprehja

Andi dhe Melisa i japin fund beqarisë- fejohen së bashku?

Andi dhe Melisa prej kohesh janë folur qe janë ne një lidhje ndonëse asnjeri nuk e ka pranuar. Ka patur foto te ndryshme qe vërtetonin se jetonin bashke ne Tirane. Melisa madje disa kohe mbylli edhe Instagramin per tu dhene fund këtyre aludimeve. Por një foto se fundmi ku shihen Andi dhe Melisa ka ngritur […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment