June 23, 2021
Portali Shprehja

Andi i jep fund lidhjes me ish konkurrentën e “Për’puthen”

Dyshja që kishte vendosur ta vazhdoj njohjen jashtë programit duket se kanë prishur raportin. Këtë e vërejmë nga veprimet e tyre në rrjetet sociale. Pas akuzave që bëri Jasmina kundër Andit i cili aludohet të ketë lidhje me këngëtaren shqiptare, ai nuk hezitoi të marr një veprim. Ai ka hequr nga follower-sat Jasminën, ku ngjashëm […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment