April 16, 2021
Portali Shprehja

Andrra poston imazhin e djalit të posalindur

Andrra dhe Sinani janë bërë prindër për herë të dytë.

Duke ndarë momente të shumta bashkë me ndjekësit, Andrra menjëherë pas lindjes ka ndarë imazhin e fëmijës së posalindur, shkruan “Kosovarja”.

“E gjithë bota është e imja, faleminderit Zot”, ka shkruar Andrra përballë imazhit të postuar.

Theksojmë, ajo nuk ka bërë të ditur emrin që ia ka vendosur djalit.


Të Ngjajshme

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

admin

Leave a Comment