0.6 C
Skopje
December 4, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Anëtari i LDK-së: Nuk do të ketë zgjedhje të reja

“Nuk ka zgjedhje sigurt, dhe nuk duhet të ketë”, ka thënë ai.

“Kjo pasi që janë të gjitha konditat e krijimit të një qeverie të re dhe kur i shtojmë kësaj gjendjen në të cilën gjendet Kosova, atëherë nuk ka kurrfarë interesi që të dërgohet vendi në zgjedhje”, ka deklaruar Avdyli.

Sipas tij, qytetari është i stërlodhur me numërime.

Artikuj të ngajshëm

A po dështon koalicioni VV-LDK?! – Abdixhiku i reagon ashpër Konjufcës

shprehja

Plagoset një 31 vjeçar në Pejë, policia në ndjekje të autorit

shprehja

Ndalesë për automjetet e rënda në akset Mavrovë-Dibër dhe Gostivar-Strazhë-Kërçovë

shprehja