August 2, 2021
Portali Shprehja

Angela Martini shfaqet në momente intime me të dashurin në Kanë të Francës

Ka disa ditë që ka filluar Festivali i Filmit në Kanë në Francës. Ndonëse janë parë figura të famshme, aty nuk ka munguar as modelja shqiptare Angela Martini. Në llogarinë e saj në Instagram, modelja ka publikuar disa imazhe dhe video nga festa e organizuar atje, ku në njërën nga to ajo shfaqet në momente […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment