June 22, 2021
Portali Shprehja

Angela Martini shfaqet sensuale me fustan të kuq, vë në fokus këmbët

Modelja me prejardhje nga Shkodra, por me famë ndërkombëtare, Angela Martini gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me bukurinë dhe fizikun perfekt. Po t’i shikosh postimet në profilin e saj në Instagram, të gjitha janë provokuese ku në fokus gjithmonë është ekspozimi i linjave trupore, shkruan “Kosovarja”. Provokuese dhe sensuale është shfaqur edhe në imazhet e fundit, […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment