January 28, 2022
Portali Shprehja

Antonela Berisha hedh ‘kunja’ në BB VIP: Paguhem më shumë se blogeret për një reklamë në Instagram

Pasditen e sotme brenda shtëpisë së Big Brother VIP ndërmjet banorëve u diskutuan shumë gjëra.

Mes tyre, një debat është zhvilluar në mes të ish-konkurrentes së “Përputhen” dhe blogeres Sarah Berisha.

Tact Watches

Antonela është shprehur se paguhet më shumë se blogeret në Shqipëri për një reklamë që bën në Instagram.

“Unë para pesë vitesh jam munduar të bëhem blogere dhe nuk ia kam arritur, por më ka ardhur mundësia të hyj në një emision që më ka dhënë shumë famë”, tha Berisha.

Në vazhdimin e bisedës, Antonela shtoi: “Unë paguhem më shumë se blogeret për një publicitet apo për një reklamë në Instagram”.

“Po ti nuk je blogere ty ka edhe të tjera që paguhen shumë”, i tha Sarah.

Antonela përndryshe për publikun u bë më e njohur nga emisioni i dashurisë, “Përputhen”.

 


Të Ngjajshme

Nuk përfundoi, Ana dhe Arjoni së shpejti në gjykatë

Festën nuk e ndal as i ftohti për të nxjerrë gjoksin jashtë

Dikush tjetër ka hyrë në mes, ndahet çifti i aktorëve të njohur

Leave a Comment