April 11, 2021
Portali Shprehja

Antonela e “Përputhen” i shkul flokët e veta

“Përputhen” po then rekorde shikueshmërie, ani pse zhvillimet brenda shout janë mjaftë të vakta dhe veç dashuri e përputhje që nuk ka aty. Një ndërë vajzat që së fundi po nënë shumë zhurmë, është Antonela, vajza nga veroi, por që jeton në Itali. Antonela është shumë e pa qartë në lidhje me atë se kë […]

.

Të Ngjajshme

Blerona bën një rregullim interesant të flokëve

admin

Rrezarta Shkurta vë në pah linjat trupore me fustanin e kuq

admin

“Në kërkim të Venerës” triumfon në festivalin e Hong Kong-ut

admin

Leave a Comment