September 27, 2022
Portali Shprehja

Anulohet seanca për djegien e spitalit modular në Tetovë

Seanca për rastin e djegies së spitalit modular në Tetovë është anuluar për më 14 tetor, përcjell TV21. Në seancë u paraqit vetëm Florim Besimi, ndërsa nuk u paraqitën edhe dy të akuzuarit tjerë Artan Etemi dhe Boban Vuçevski.

Të Ngjajshme

Aksident zinxhiror në qendër të Shkupit, përfshihen pesë makina

admin

Maqedonia, vendi më i varur nga eksporti i rrymës

admin

Regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të sfidës Maqedoni-Bullgari

Leave a Comment