0 C
Skopje
December 14, 2018
iTech

Aplikacioni që mund ta zëvëndësojë Whatsapp-in

Google lanson programin Allo

Allo është programi të cilin e ka lansuar Google dhe është aplikacion që do të mundësojë shkëmbimin e mesazheve në Android.

Po ashtu përmes Allo do të keni mundësi të bëni plane de të gjeni informacione. ndërkaq do ta ketë edhe ospionin e përgjigjeve të zgjuara i cili prpozon përgjigje në bazë të bisedës që zhvilloni. Dhe natyrisht ky aplikacion ka edhe emoj./21Media

Artikuj të ngajshëm

“Facebook” prezanton “Portal”, ekrani që shërben për të bërë video-telefonata

shprehja

LG konfirmon që po punon në një telefon special

shprehja

OnePlus 6T arrin në fund të tetorit

shprehja