January 28, 2021
Portali Shprehja

Arbana i gjen një ‘gabim’ Georgina Rodriguez-it

Bukuroshja Georgina Rodriguez shkëlqeu me look-un në festivalin e Filmit në Venecia.

Mirëpo, vëmendjen e mori një detaj i vogël në një prej veshjeve të saj.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Georgina kishte harruar të hiqte etiketën e xhaketës që kishte veshur dhe kjo nuk i shpëtoi syrit të paparacëve. Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar në Instastory një foto të saj, duke u shprehur “Georgina është një prej nesh”.

Vetë Arbana është përballur me një situatë të tillë, prandaj ajo disi ka gjetur veten. “Nuk është se e kam vrarë mendjen ndonjëherë, por tashmë ndihem më mirë”, ka shkruar me humor ajo.


Të Ngjajshme

Elitën veç po e zbukuron shtatzënia

admin

Robert Berisha sot feston ditëlindjen

admin

“Sasa” ia shpreh dashurinë afrikanit: “Të dua dashuri”

admin

Leave a Comment