September 22, 2023
Portali Shprehja

Arbana Osmani merr drejtimin e Festivalit të Këngës në RTSH?

Arbana Osmanin, këtë vit mund ta shohin edhe në drejtimin e Festivalit të Këngës në RTSH!

Arbana Osmani dhe drejtori i përgjithshëm i RTSH-së, Enkelejd Joti janë miq prej vitesh dhe s’do të ishte surprizë që ky i fundit t’ia besojë festivalin moderatores së njohur.

Nga ana tjetër, Arbana do të drejtojë gjithashtu sezonin e dytë të Big Brother Vip dhe gjërat janë akoma ~të paqarta~ në lidhje me periudhën kohore të projekteve.

Kujtojmë se vitin e shkuar, Festivali i Këngës u mbajt në dhjetor dhe përkoi me të njëjtën kohë dhe ditë me Big Brother Vip 1.

Gjithsesi, mbetet për t’u parë ç’do të ndodhë në vijim.

 


Të Ngjajshme

E mbani mend Bora Zemanin në klipin e këngës së Ermalit dhe Dr.Florit

Jasharaj: Qëndrojmë ende pas kërkesave tona, në janar vendosim për veprimet sindikale

Jeni person i mëngjesit? Nëse po, ju keni një avantazh të panjohur

Leave a Comment