April 17, 2021
Portali Shprehja

Arbana tregon sa është rritur Dielli

Arbana postoi imazhin e këndshëm me djalin.

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, vitin e kaluar u bë nënë për herë të dytë.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi Dielli, por ka preferuar që gjatë kësaj periudhe ta mbajë larg syrit të publikut.

Si rrallëherë, ajo sot publikoi një foto, në të cilën u shfaq duke e ushqyer me gji Diellin e vogël dhe dukej shumë e lumtur.

“Këtë pasdite, me rrezen time të vogël të dritës”, janë fjalët që Arbana ia ka shtuar fotografisë, me të cilën provomon gjidhënien.


Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment