June 18, 2021
Portali Shprehja

Arbenita Ismaili: S’po e besoj ende që jam bërë nënë

Fero dhe Arbenita janë bërë prindër javë më parë. Dyshja simpatike janë gëzuar me një vajzë, të cilën e kanë quajtur Nina, shkruan “Kosovarja”. Ndërkohë që ai dhe Arbenita kohë pas kohe sjellin imazhe të Ninës, por që ende nuk ia kanë zbuluar fytyrën. E sot modelja, ka sjellë një imazh me vajzën por vëmendje […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment