February 26, 2021
Portali Shprehja

Arbenita me barkun e fryrë tregon në cilin muaj është

Para disa dite u bë publike lajmi për martesën me Feron dhe shtatzaninë, lajm ky i cili shumë gjatë u mbajt fshehtë për shumë muaj.

Në profilin e saj në Instagram, Arbenita postoi një fotografi e veshur me fustanin që e veshi ditën e martesës.

Me anë të kësaj fotografie ajo tregoi edhe në cilin muaj është.

“8 muaj nënë”, shkroi modelja krahas fotografisë, duke treguar kështu se nuk ka shumë deri në lindje.

Ndryshe çifti nuk e kanë bërë të ditur ende gjininë e foshnjës.


Të Ngjajshme

Rina Lipa nis karrierën si modele, Dua krenare për të

admin

Faqja e Eurovisionit publikon fotografi të Anxhela Peristerit, ku ajo shfaqet me veshje kombëtare

admin

Ku i mbet Arbenitës barku?

admin

Leave a Comment