December 1, 2020
Portali Shprehja

Arbenita publikon videon ‘duke bërë dashuri’ në shtrat me Feron

Arbenita Ismajli dhe reperi kosovar Fero janë çifti më i komentuar në shoubiz.

Arbenita pëlqehet shumë si modele kurse Fero si reper, por kohët e fundit ai i ka hidhëruar fansat duke u larguar nga muzika, shkruan “Kosovarja”.

Nuk është hera parë që për dyshen është thënë se ata janë ndarë, e më pas kanë e kanë dëshmuar të kundërtën.

Ngjashëm vepruan edhe këtë herë. Derisa thuhej se ata janë ndarë, Arbenita thyen heshtjen me një video ku publikon çaste tejet intime në shtrat.

Të rrëmbyer nga epshi i puthjeve e përqafimeve pa pikë marrë e ndanë videon me ndjekësit e tyre./Kosovarja/

Arbenita dhe Fero

Publiée par Kosovarja Video sur Lundi 12 octobre 2020


Të Ngjajshme

Genta dhe turku e dekorojnë shtëpinë në mënyrën më të mirë

admin

Arbenita tregon të vërtetën rreth shtatzënisë

admin

Learta përgatit gjëra interesante bashkë me Matinin e kunatën

admin

Leave a Comment