October 21, 2021
Portali Shprehja

Arbitri i UEFA-s vërshëllen 94 minuta e 3 sekonda duke i hequr golin kundërshtarit të Fenerbahces (VIDEO)

Fenerbahce ka arritur sot një sukses të rëndësishëm në Stamboll ndaj Giresunspor me golin e shënuar nga Mesut Ozil, edhe pse miqtë humbën edhe penallti, por në fund shkurtuan shifrat nga 2-0 në 2-1 me golin e Doukara…

Por, ajo që ndodhi në fund krijoi tension dhe polemika pafund…

Gjyqtari i UEFA -s, Çüneyt Çakır, i ra bilbilit pasi Giresunspor doli në një kundërsulm kundër Fenerbahçes në minutën e 94:03.

Ndeshja kishte në fakt 4 minuta shtesë dhe Fenerbahce ishte në epërsi 2-1.

.

Të Ngjajshme

LAJMI I FUNDIT | Skandali “sex-tape” me Valbuena, prokurori burgos Karim Benzema

admin

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Leave a Comment