September 27, 2021
Portali Shprehja

Arbnora: Ah bre Astrit na këpute shpirtin, s’po muj me besu, herët bre na le…

Mbrëmja e sotme ishte tragjike për komunën e Pejës. Dy persona janë vrarë: Astrit Ademaj, kandidati për kryetar të Pejës nga PDK dhe ish-kandidati nga PDK për kryetar të Deçanit, Blerand Kadriaj, shkruan Indeksonline. Aktorja e njohur kosovare Arbnora Ademaj, përmes një postimi në Instastory ka njoftuar që Astriti ishte familjari i saj. “Ah bre […]

.

Të Ngjajshme

Ledri rrëshqet gjatë përformances në Zvicër

Buzët e Adelinës gati ti pëlcasin

Ariana bën dritë në veshje komplet të bardha

Leave a Comment