June 18, 2021
Portali Shprehja

Argjira Spanca, a po bashkëjeton me balerinin Graciano Taganin?!

Balerini i njohur Graciano Tagani bëri të ditur gjatë një interviste për emisionin “Why not” se është në një lidhje dashurie dhe ka nisur bashkëjetesën. Graciano u shpreh se dashuria për partneren e ka plotësuar shpirtërisht. “Jam në një bashkëjetesë dhe nuk do ta them emrin, por që jam shumë i lumtur dhe një kthesë […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment