October 21, 2021
Portali Shprehja

Ariana bën dritë në veshje komplet të bardha

Ariana Fejzullahu në shumë aspekte mbetet emër i dalluar.

Me përkushtimin maximal që ka tek vetja, ajo në çdo kohë duket femër unike, shkruan “Kosovarja”.

Sot, në një veshje komplet të bardha gruaja e Ermalit bën dritë.

Mos të harrojmë, ajo është nënë e katër fëmijëve dhe njihet për linjat perfekte që ka.


Të Ngjajshme

Rina si duket po heq nevozën në getat e saj, i grisë komplet

Kylie Jenner po bëhet nënë për herë dyte, kjo është gjinia

Adrinanën dashuria e re po e rinon edhe më shumë

Leave a Comment