January 21, 2021
Portali Shprehja

Ariana bën gjest të pahijshëm në dyqanin e këpucave

Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë në top formë për pozat që po publikon.

Duke e treguar gjithmonë stilin e veçantë që ka, ajo kudo që shkon tërheqë vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Përmes pozave të shumta, gruaja e Ermalit shpesh është në krye të mediave rozë.

Së fundmi, ajo shfaqet me një imazh nga hapësira e dyqanit të këpucave, ku merr një pozë të pahijshme duke reklamuar këmbët.

Theksojmë, çifti janë prindër të katër fëmijëve.

 


Të Ngjajshme

Këtë stil të Remzies as vajzat e reja nuk e praktikojnë

admin

Loredana pozon e shtrirë me këmbët lartë

admin

Gold Ag ndan imazhin më të mirë me nënën dhe djalin

admin

Leave a Comment