July 28, 2021
Portali Shprehja

Ariana Fejzullahu nuk po i heq nga këmbët këto sandale

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut njihet edhe për stilin e veçantë e modern që posedon, shkruan “Kosovarja”. Ajo, publikon në faqen e saj në Instagram foto të ndryshme dhe veshjet e saj marrin shumë vëmendje nga ndjekësit aktiv që e pëlqejnë dhe komentojnë. Së fundi, Ariana është dashuruar në një palë sandale të bardha që janë […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment