April 17, 2021
Portali Shprehja

Ariana Grande shijon një kafe me të fejuarin e saj

Ajo do të bëjë debutimin e saj në The Voice si juriste duke zëvendësuar Nick Jonas në shfaqjen e garës popullore për të kënduar.

Dhe orë më herët, Ariana Grande u pa me të fejuarin e saj në një lagje në Santa Barbara County, California.

Këngëtarja 27-vjeçare u ul në vendin e pasagjerit ndërsa i fejuari i saj Dalton Gomez i dërgoi ata në kafene.

Ariana dhe Dalton u panë duke u drejtuar në kafenenë lokale. Dalton hyri brenda për të marrë kafenë e tyre dhe ushqimin e pjekur ndërsa Ariana priste në makinë.

Agjenti i pasurive të patundshme kishte veshur një këmishë të bardhë me një xhaketë gri me zinxhir, duke shtuar pantallona ngjyrë kafe, një kapak të zi bejsbolli dhe një maskë fytyre.

Ndryshe, Ariana njoftoi fejesën e tyre në mes të dhjetorit përmes Instagramit të saj, me një prezantim të shpejtë të fotografive që shfaqnin atë dhe Dalton dhe gjithashtu unazën e saj të fejesës.


Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment