November 28, 2020
Portali Shprehja

Ariana paradite me fustan të bardhë, mbasdite në të vjolllcë

Ariana Fejzullahu po vazhdon ta ruajë me fanatizëm epitetin si blogerja më me stil dhe e suksesshme në vend.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ndonëse nënë e katër fëmijëve nuk po heqë dorë nga rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Ajo thuajse çdo ditë i qaros ndjekësit me imazhe nga më të ndryshmet, duke u shfaqur përherë në trend me kohën.

E së fundmi, brenda ditës sjellë dy veshje të ndryshme.

Paradite në fustan të bardhë e mbasditë në të vjollcë.

Cili po i rri më mirë?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Fifi ka një kërkesë të veçantë për qytetarët

admin

Heidi Klum ndan një video intime me burrin në shtrat

admin

Ganimete Musliu tregon nëse është në lidhje dashurie

admin

Leave a Comment