May 21, 2022
Portali Shprehja

Ariana pozon e zjarrtë nga hapësira e banjës

Ariana Fejzullahu në shumë aspekte merr vëmendje me pozat e shumta që publikon.

Për ndjekësit e saj nuk ndalet duke publikuar momente të ndryshme nga jeta e përditshme, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Në këtë fotografi të fundit, gruaja e Ermalit duket e zjarrtë dhe pozon në mënyrë unike.

Me veshjen provokuese, shikojeni sa e zjarrtë duket.


Të Ngjajshme

Kjo është arsyeja dhe e vërteta mbi ndarjen e Bleros me Afronën

Majlinda ndan momentin më të mirë me të birin

Aktorja e njohur turke, ‘Rejhan’ i jep fund beqarisë

Leave a Comment