18.7 C
Skopje
July 15, 2019
Informacione Vendi

Arrestime në Kumanovë policia ushtron dhunë, shqelma e grushte (VIDEO)

Tact

Policia ka kryer disa arrestime në Kumanovë, nga video që ka siguruar Alsat, shihet që është përdorur dhunë nga ana e policisë, gjatë arrestimeve është përdorur dhunë si grushte dhe shqelma. I dyshuari dyshohet se nuk i ndaluar policisë së Likovës dhe është ndjekur nga parullat policore në Kumanovë./Alsat

Artikuj të ngajshëm

Gazetari e “Gozhdon” Tahir Hanin!

shprehja

Çmime të reja të derivateve të naftës sot në Maqedoninë e Veriut

shprehja

Ekspertët për çështje ekonomike kërkojnë që Zaevi të mos e udhëheq edhe Ministrinë e Financave

shprehja