January 26, 2021
Portali Shprehja

Arrestohen dy persona në Pejë, policia iu gjeti drogë në veturë

Policia e Kosovës dje në Pejë ka ndaluar një veturë në të cilën gjendeshin tre të dyshuar meshkuj kosovarë, ku dy prej tyre janë arrestuar.

Gjatë kontrollit në bagazh është gjetur dhe konfiskuar 20.3gram substancë e dyshuar narkotike po ashtu është konfiskuar edhe vetura e të dyshuarve.

Dy të dyshuarit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Ndërpriten kërkimet për gjetjen e personit që dyshohet se u hodh nga Ura e Fshajtë

admin

Vajza sulmon fizikisht nënën në Mitrovicë

admin

Një i mitur rrah një tjetër në Pejë, e bën për spital

admin

Leave a Comment