October 28, 2020
Portali Shprehja

Arrestohen dy serbë te Dheu i Bardhë, policia ju gjeti pesë thasë me duhan

Në pikën kufitare te Dheu i Bardhë janë arrestuar dy persona shtetas të Serbisë pasi që gjatë kontrollit në automjetin e tyre u është gjetur dhe sekuestruar një sasi duhani (pesë thasë) pesha nuk është konfirmuar.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullte.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 18:00./Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Aktakuzë kundër 29 personave për pastrim të parave, organizim i skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm

admin

Prishtinë, persona të panjohur gjuajnë me armë zjarri në drejtim të një shtëpie

admin

Hyri ilegalisht në Kosovë, Policia ndalon një shtetas të Serbisë në Kamenicë

admin

Leave a Comment