July 2, 2022
Portali Shprehja

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së sotme, respektivisht rreth orës 11:00 ka arrestuar dy persona nga Shkupi pasi tek të njëjtit janë gjetur substanca narkotike.

“Njësiti policor për intervenim në SPB Shkup i ka privuar nga liria G.K.(34) dhe D.M. (32), të dy nga Shkupi, pasi u janë gjetur dhe konfiskuar dy pako me lëndë pluhuri kafe, pilula, pluhur i bardhë, peshore dixhitale, prerëse dhe metadon”, njoftojnë nga MPB.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Çfarë ndodh me trupin kur nuk e pini kafenë e zakonshme të mëngjesit

Mbi 500 mjekë në Kosovë janë të papunë

Megi Pojani protagoniste në klipin e ri të Don Xhonit, lansohet më 7 korrik

Leave a Comment