January 28, 2022
Portali Shprehja

Arrestohen dy shtetas kroatë dhe një kosovar, u rrahën në një kafiteri

Dje në Prishtinë në Sheshin ‘Skënderbeu’ janë arrestuar dy shtetas kroatë dhe një kosovar, pasi të njëjtit dyshohet se pas një mosmarrëveshjeje janë rrahur në mes vete.

Tact Watches

Konflikti kishte filluar në një kafiteri në kryeqytetet ku të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe u është ofruar trajtimi i nevojshëm mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./21Media

Të Ngjajshme

Gabove Albin, ti ma ndale të futem në trojet e mia!

admin

Borxhi Publik në Shqipëri shënon rekord historik

admin

“Veriu është më i rrezikuari”/ Pse çdo gjë që ndodh në Ukrainë ka lidhje me Kosovën?

admin

Leave a Comment