May 16, 2021
Portali Shprehja

Arrestohen dy shtetas të Shqipërisë, shkelën orën policore

Mbrëmë (21-prill), dhjetë minuta pas mesnate, në rrugën e ,,Ilindenit“ në Tetovë, policia ka privuar nga liria personat T.M. (28) dhe B.C. (30) nga Republika e Shqipërisë, të cilët po qëndronin të paregjistruar në zonë dhe të njëjtit kishin shkelë vendimin e Qeverisë për ndalimin e plotë të lëvizjes së qytetarëve-orën policore. Dy shtetasit shqiptarë janë ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për procedim të mëtejshëm.

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment