January 16, 2022
Portali Shprehja

Arrestohen shtatë nxënës në Lipjan, janë rrahur mes vete

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë arrestuar shtatë nxënës pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti.

Rasti ka ndodhur të premten në orën 12:30.

Tact Watches

Të dyshuarit janë intervistuar në prezencë të prindërve dhe në konsultim me prokurorin për të mitur të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Arrestohet një person në Skenderaj, pas mosmarrëveshjeve për prerjen e pyllit

admin

Tre të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë – Podujevë

admin

Aksident në Prishtinë – vetura futet brenda lokalit në lagjen Mati1

admin

Leave a Comment