July 2, 2022
Portali Shprehja

Arrestohen tre persona në Prishtinë për sulm fizik

Tre persona janë arrestuar pasi që i kanë sulmuar fizikisht dy të tjerë.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 20:45 në fshatin Makovc, në Prishtinë.

Tact Watches

Siç thuhet në raport, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që i  kanë sulmuar fizikisht dy viktimat meshkuj kosovarë. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, një i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa dy të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment