January 31, 2023
Portali Shprehja

Arrestohet 25 vjeçarja nga Tetova, kapet me drogë

Një 25 vjeçare nga Tetova është vënë nën pranga nga policia, pasi i është gjetur lëndë narkotike e tipit marihuanë.

“Zyrtarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmë (20-janar) rreth orës 21:00, në afërsi të një lokali në Tetovë, e kanë privuar nga liria 25-vjeçaren A.M. nga Reçica e Vogël e Tetovës tek e cila gjatë kontrollit të kryer është gjetur marihuanë. Ajo është ndaluar në Komisariat dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të çështjes, kundër saj do të përgatitet parashtresa përkatëse sipas nenit 215 të Kodit Penal”, thonë nga policia.

.

Të Ngjajshme

Pekini: Vala e koronavirusit po ulet, rreziku i transmetimit është i ulët

Taravari pret në takim Ambasadorin e ri të OSBE-së, Kilian Wahl

admin

Pas kësaj ore bëni mirë të mos pini kafe

Leave a Comment