September 28, 2020
Portali Shprehja

Arrestohet 27 vjeçari nga Shkupi, posedonte marijuanë

Mbrëmë pak pas orës 21:00 në Bulevardin Aradhat Partizane në Shkup, zyrtarë policor nga Sektori për Punë të Brendshme kanë privuar nga liria 27 vjeçarin F.B. nga Shkupi sepse gjatë kontrollit i është gjetur marijuanë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj personit në fjalë do të ngritët padi adekuate.

Të Ngjajshme

VMRO-ja kritikon masat e reja ekonomike, Mickoski: Janë masa të një Qeverie mafioze

admin

MPB dhe Prokuroria hetojnë incidentin në spitalin e Kumanovës

admin

Qeveria miratoi pakon e katërt ekonomike, 31 masa në vlerë prej 470 milion euro

admin

Leave a Comment