July 2, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet 29-vjeçari në Ferizaj, kanosi ish-bashkëshorten

Stacioni policor në Ferizaj nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, mbrëmë rreth orës 22:30 ka pranuar një informacion se në rrugën “Ahmet Kaçiku” në Ferizaj është një rast i kanosjes.

Tact Watches

Në lidhje me këtë, policia i ka marr veprimet e nevojshme dhe menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka arrestuar personin e dyshuar me inicialet A.B, mashkull, i moshës 29 vjeçar, i cili pas një grindje, kishte kanosur ish-bashkëshorten e tij me inicialet R.B., femër, e moshës 25 vjeçare.

I dyshuari është shoqëruar në stacionin policor në Ferizaj dhe pas intervistimit nga ana e policisë,

Sektori i Dhunës në Familje, me vendim të Prokurorit të Prokurorisë Themelore në Ferizaj, është dërguar në mbajtje për 48 orë për procedura të mëtejme hetimore, ndërsa rasti është cilësuar ‘’ Kanosje’’.

 

 

.

Të Ngjajshme

Zyrtari ukrainas: Trupat ruse mund të rifillojnë sulmin në Kiev

Çfarë ndodh me trupin kur nuk e pini kafenë e zakonshme të mëngjesit

Mbi 500 mjekë në Kosovë janë të papunë

Leave a Comment